Naudojimosi paieška gidas

Paprasta paieška:
Jeigu į paieškos laukelį suvesite keletą žodžių, tai jums bus surasti visi torrentai, kurių pavadinime yra bent vienas iš jūsų paminėtų žodžių:

PAVYZDYS
Į paieškos laukelį suvedami du žodžiai: "Asta" ir "Deivis". Grąžinamas rezultatas - dviejų torrentų pavadinimai, kuriuose yra vienas žodis, ir kiti du, kuriuose yra kitas žodis.Tikslaus torrento pavadinimo paieška
Jeigu žinote tikslų jūsų norimo torrento (filmo/serialo/žaidimo ir t.t.) pavadinimą, tai jį rašykite paieškos laukelyje kabutėse. Jeigu nenaudosite kabučių, paieška suras daug jums nereikalingų torrentų.

PAVYZDYS
Ieškom serialo Top Gear serijų. Paieškoje surenkam "Top Gear".


Galima ieškoti ir kitaip: Jeigu žinote tikslų torrento pavadinimo, prieš kiekvieną žodį padėkite "+" ženklą.
Skirtumas nuo ankstesnio būdo būtų toks, kad šiuo būdu bus randami ir tie torrentai, kurių pavadinimo žodžių tvarka supainiota. Pats "+" ženklas prieš paieškos žodį nurodo, kad visi surastų torrentų pavadinimai būtinai turės turėti tą žodį.

PAVYZDYS
Taigi norint surasti "Top Gear" laidas, tik kitokiu būdu. Surenkam: +Top +GearNereikalingų paieškos rezultatų atmetimas
Jeigu suvedę į paieškos laukelį tam tikrus žodžius, gavote rezultatų daugiau nei reikia, tam tikros dalies galite atsikratyti. Tiesiog suraskite tokį paieškos žodį, kurį turi jums nereikalingų torrentų pavadinimai, ir tada prieš jį padėkite "-" ženklą. Ženklas "-" prieš žodį nurodo, kad sistema neįtrauks į rezultatų sąrašą tų pavadinimų, kuriuose bus šis žodis.

PAVYZDYS
Bandom ieškoti Windows operacinės sistemos. Bet nereikalingi nei Windows Server, nei Windows Vista. Taigi, į paieškos laukelį surenkam: Windows -Server -VistaPaieška pagal nepilną žodį
Jeigu neprisimenate viso paieškos žodžio arba nežinote, kaip tiksliai jis rašomas, užtenka tik parašyti jo pradžią ir tada gale padėti "*" simbolį (žvaigždutę). Taip pat galite parašyti žodžio pabaigą arba ir pradžią, ir pabaigą, bet be vidurio, tik žvaigždutė turės būti atitinkamoje vietoje. (Linkoma*, Link*nija, *manija).

PAVYZDYS
Norime rasti filmą "Americanizing Shelley", bet užmiršome kaip tiksliai rašomas jo pirmas žodis. Taigi į paieškos laukelį surenkam: americaniz*TV serialų sezonų paieška
Jei norite surasti serialo konkrečiai tam tikro sezono serijas, prie serialo pavadinimo raktažodžių surenkam +sxx* . Vietoj xx turi būti jūsų norimo sezono numeris (+s01*, +s02*, +s03* ir t.t.).

PAVYZDYS
Norime rast visas Top Gear serialo dešimtojo sezono serijas. Taigi, į paieškos laukelį surenkam: +top +gear +s10*Freeleech paieška
Norėdami rasti torrentus, kurių statistika Jums nebus skaičiuojama, prie paieškos laukelio pažymėkite 'freeleech' ir vykdykite paiešką. Ji veikia tiek pagal paieškos žodį, tiek pagal parinktą kategoriją.
Už šį puikų gidą dėkojame: Vytax, Stinger, FredDY, drioo. Atnaujino Desinity.